NR 101
SKÅP, 1800-TAL, ALLMOGE, FURU
5 hyllplan, en skårad för glas, nyckel, h 191 cm, b 124 cm, d 43 cm, märken, slitage, en dörr något skev
Avslutas
Aktuellt bud

125 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera

Organisationsnummer
559138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling