SKÅP, 1800-TAL, ALLMOGE, FURU 5 hyllplan, en skårad för glas, nyckel, h 191 cm, b 124 cm, d 43 cm, märken, slitage, en dörr något skev Avslutas 2026-02-09 18:33:00
Aktuellt bud
125 kr
Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD
Bud är bindande enligt användarvillkoren. Vid köp tillkommer inropsavgift 20 % + slagavgift 40 skr.
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
Välkomna på visning sönd 8/2 16-19!
Utlämning 11/2 15-18, 12/2 15-18 och 1572 12-14.40.
Betalning och hämtning inom 7 dagar. Swish 123 614 78 62, bankgiro 5247-5936.
Märk betalningen med KUNDNUMMER!
Man kan också betala kontant eller med swish vid hämtningstillfället.
Om inköpt utrop inte kan hämtas inom 7 dagar måste Åmåls Auktioner underrättas om detta. Om det inte sker utgår en förvaringsavgift på 40:-/dygn.
Mindre objekt kan skickas efter kontakt med Åmåls Auktioner.
Efter överenskommelse kan kunder hämta mindre objekt i butiken "Karlstad Kultur & Kuriosa" från 19/2.
För störra mängd gods finns möjlighet att boka fraktbil till Stockholm via Örebro. Kontakta kundtjänst 0730-687198
Organisationsnummer 559138-4697
Besöksadress Bondegatan 1 662 30 Åmål
Kontakt Telefon: 073-0687198 E-post: ewa.aa@telia.com